top of pageI. Zakup

1. Sklep internetowy www.magedi.pl  jest prowadzony przez firmę MAGEDI Edward Magdziarz z siedzibą w Warszawie,adres: 03-463 Warszawa, ul.Jagielońska 52 , REGON:015820415, NIP: 5240003288. Sklep umożliwia kupowanie  towarów przy pomocy sieci elektronicznej internet pod adresem www.magedi.pl.

Kontakt: +48 608 62 62 13, email: magedi@o2.pl

 


2. Dla maksymalizacji bezpieczeństwa transakcji wpłaty za zamówione towary w sklepie www.magedi.pl  są obsługiwane przez serwis PayPal. Aby zrealizować zakup Klient może wybrać jedną z opcji płatności w formularzu zamówienia.


3. Aby złożyć zamówienie Klient musi podać prawdziwe dane teleadresowe niezbędne do realizacji zamówienia: imię, nazwisko, dokładny adres, e-mail i nr telefonu.


4. W przypadku gdy zamawiającym jest firma należy dodatkowo podać nazwę firmy i nr NIP.


5. Aby złożyć zamówienie trzeba mieć skończone 18 lat.

 

6.Przed złożeniem zamówienia należy uzyskać pisemne potwierdzenie mailowe z adresu magedi@o2.pl potwierdzające dostępność produktu oraz czas oczekiwania na produkt od momentu zapłaty za produkt.


8. Zamówienia, w których dane Klienta będą nieprawdziwe lub niekompletne, nie będą realizowane.


11. Zamawiający ma prawo zwrotu na własny koszt towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny - towar musi nie nosić śladów użytkowania.

 

Po otrzymaniu zwrotu  nieuszkodzonego towaru na adres Magedi, ul.Jagielońska 52,  03-463Warszawa przelejemy kwotę zakupu na podany przez Klienta rachunek bankowy. Koszt przesyłki zwrotnej nie podlega zwrotowi.

 

II. Dostawa

  1. Przesyłki są wysyłane kurierem  na koszt klienta po wcześniejszym mailowym zaakceptowaniu  dodatkowych kosztów i po otrzymaniu wpłat na konto.6. Odbiór osobisty na terenie Warszawy jest możliwy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym godzin odbioru pod numerem +48 608-62-62-13

 

III. Reklamacje

1. Towar wadliwy lub uszkodzony fabrycznie Klient może wymienić na wolny od wad.

 (Nie gromadzimy danych w celach innych niż transakcja)

IMG_0616.JPG

REGULAMIN SKEPU MAGEDI

 


Niniejszy regulamin skierowany jest do wszystkich użytkowników sklepu należącego do  pracowni artystycznej Magedi na stronie www.magedi.pl  i określa zasady korzystania z niego. Warunkiem skorzystania ze sklepu  jest zapoznanie się z regulaminem a dokonanie transakcji w sklepie internetowym na stronie www.magedi.pl jest jest jednoznaczne z jego (regulaminu) akceptacją.

bottom of page